برای اولین بار یک سیاهپوست دختر شایسته انگلیس شد

برای اولین بار یک سیاهپوست دختر شایسته انگلیس شد

15324794762798 irannaz com برای اولین بار یک سیاهپوست دختر شایسته انگلیس شد

دختر زیبای ۲۵ ساله که توانسته است امسال تاج دختر شایسته را از ان خود کند و گوی رقابت را از سایر دختران بریتانیایی برباید, یک بانوی سیاهپوست است .برای اولین بار یک دختر ۲۵ ساله و سیاه پوست به عنوان دختر شایسته انگلیس انتخاب شد.

برای اولین بار یک سیاهپوست دختر شایسته انگلیس شد (عکس)

انتخاب دختر شایسته انگلیس ۲۰۱۸ جنجالی شد . برای اولین بار پس از ۶۶ سال یک دختر سیاه‌پوست به عنوان دوشیزه شایسته بریتانیا انتخاب شد.

دی آن کنتیش-راجرز، متولد ژانویه ۱۹۹۳ یک مانکن انگلیسی است که در رقابت با بیش از ۱۰۰ دختر سفیدپوست موفق شد نشان دختر شایسته بریتانیا را دریافت کند.

بدین ترتیب، این مانکن ۲۵ ساله اولین ملکه زیبایی سیاه‌پوستی خواهد بود که به عنوان نماینده بریتانیای کبیر در مسابقه جهانی ملکه زیبایی حضور می‌یابد.

153247947948892 irannaz com برای اولین بار یک سیاهپوست دختر شایسته انگلیس شد

دی آن اهل انگویلا یکی از جزایر کارائیب تحت حاکمیت بریتانیا است. او در سال ۲۰۱۴ در مسابقه دوی ۴۰۰ متر در هند شرکت کرد و از آن‌جا به عنوان یک ورزشکار شناخته شد اما بعد به فعالیت مدلینگ روی آورد.

او طی روزهای گذشته در شبکه‌های مختلف تلویزیونی حاضر شده و در مورد زندگی پر فراز و نشیبش صحبت کرده است. همچنین بسیاری از بازیگران و مدل‌های جوان بریتانیایی هم انتخاب دی آن به عنوان دختر شایسته بریتانیا را به او تبریک گفته‌اند.

دختر شایسته بریتانیا ۱۷۰ سانتی‌متر قد و ۵۵ کیلوگرم وزن دارد.

نوشته برای اولین بار یک سیاهپوست دختر شایسته انگلیس شد اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *