سورپرایز شدن دوبلور معروف ایرانی در روز تولدش

سورپرایز شدن دوبلور معروف ایرانی در روز تولدش

گویندگان و دوبلورهای تلویزیون با برپایی جشن تولد حسین عرفانی را شگفت‌زده کردند.

امروز، گویندگان تلویزیون در ساختمان معاونت سیما جمع شدند و با برپایی جشن تولد اتفاقی غافلگیرکننده را برای «حسین عرفانی» دوبلور پیشکسوت رقم زدند.

نقی‌یی مدیر امور دوبلاژ سیما، افشین ذی نوری، زهره شکوفنده، بیژن علی محمدی، علی منصوری، رهبر نوربخش و … از جمله هنرمندان و دوبلورهای حاضر در این مراسم بودند.

حسین عرفانی متولد مردادماه ۱۳۲۱ در تهران است. او از دوبلور‌های مشهور ایران و همسر شهلا ناظریان است. این هنرمند کار دوبله را از سال ۱۳۴۰ و مدیریت دوبلاژ را سال ۱۳۵۶ آغاز کرد.

او با صدایی بم گویندگی‌های خوبی کرده است و قابلیت تیپ سازی بسیار دارد. عرفانی همچنین در سریال عالیجناب (۱۳۹۶) به ایفای نقش پرداخته است.

18 7 25 122944IMG 0677 سورپرایز شدن دوبلور معروف ایرانی در روز تولدش

حسین عرفانی در روز تولد خود از خاطرات دوبله شخصیت های متعدد در سریال «مدیرکل» گفت: سریال «مدیرکل» مفرح و انتقادی بود من در این سریال حدود بیست تیپ گفتم و خاطرات خوبی را دارم.

وی در خصوص حضور استعداد های جوان دوبله عنوان کرد: جوانان استعداد خوبی دارند از این رو امیدوارم دوباره نسل ما تکرار شود.

عرفانی با اشاره به شرایط مالی واحد دوبلاژ اظهار کرد: شرایط خوب است که کار می کنیم از ابتدای سال به همت رسانه ملی و مدیر دوبلاژ «نقی یی» ۵۰ درصد حقوق ما اضافه شده است .

در ادامه زهره شکوفنده گفت: ما خیلی مشتاق هستیم که جوانان با استعداد ها با صداهای خاص به این عرصه وارد شوند.

نقی یی مدیر دوبلاژ در خصوص تست استعداد یابی از علاقمندان به دوبله گفت: کسانی که علاقمند به دوبله هستند می توانند تماس بگیرند و درخواست بدهند و زمانی که نیاز داشته باشیم رایگان از آنها تست گرفته می شود و صدا هایی که مستعد هستند در واحد دوبلاژ با آنها همکاری می کنیم

نوشته سورپرایز شدن دوبلور معروف ایرانی در روز تولدش اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *